در حال بارگذاری


راهنمای سفر

راهنمای مهاجرت به نیوزیلند(قسمت اول)

راهنمای مهاجرت به نیوزیلند(قسمت اول)

شاید فکر سفر برای بعضی از ما، به شکل مسافرتی دایمی یا به عبارت دیگر مهاجرت به سرزمین غیر مادری برای زندگی باشد. در رابطه هر فردی ممکن است جایی برای زندگی خود انتخاب کند . داشتن یک زندگی آرام در سرزمینی که تا به حال هیچ وقت در آنجا نبوده ایم نیاز به مطالعه و بررسی همه جانبه آن دارد. در این مقاله سعی شده است که تا حدودی شما را با کشور نیوزیلند آشنا کنیم . با ما در بهترین سفر همراه باشید. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

راهنمای مهاجرت به نیوزیلند(قسمت دوم)

راهنمای مهاجرت به نیوزیلند(قسمت دوم)

شاید فکر سفر برای بعضی از ما، به شکل مسافرتی دایمی یا به عبارت دیگر مهاجرت به سرزمین غیر مادری برای زندگی باشد. در رابطه هر فردی ممکن است جایی برای زندگی خود انتخاب کند . داشتن یک زندگی آرام در سرزمینی که تا به حال هیچ وقت در آنجا نبوده ایم نیاز به مطالعه و بررسی همه جانبه آن دارد. در مقاله راهنمای مهاجرت به نیوزیلند(قسمت اول) سعی شد تا شما را تا حدودی با شرایط کلی کشور نیوزیلند آشنا کنیم. . با ما در بهترین سفر همراه باشید. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

هر آنچه در پیاده روی اربعین باید بدانید

هر آنچه در پیاده روی اربعین باید بدانید

اربعین در فرهنگ شیعه و حتی سنی جایگاه خاصی دارد. این روز تنها 40 روز بعد از واقعه کربلا نیست بلکه روزی است که پیام اسلام واقعی را به گوش جهانیان می رساند. پیاده روی اربعین هم که این روز ها به آیینی در روزهای منتهی به اربعین تبدیل گشته در واقع پیاده روی میان نجف و کربلا یا بعضی از شهرهای دورتر از نجف تا کربلا است. در این پیاده روی بعضی از بصره, بعضی از مرز ایران, بعضی از شهرهای دیگر, پیاده راه می اُفتند و حرکت میکنند این حرکت حرکت عشق و ایمان است. در ادامه با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا با هر آنچه در این سفر معنوی نیاز است بدانیم آشنا شوید. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

کارت موزه استانبول،  راهی ارزان برای آشنایی با تاریخ کهن ترکیه

کارت موزه استانبول، راهی ارزان برای آشنایی با تاریخ کهن ترکیه

استانبول یکی از مقاصد گردشگری بسیاری از هم وطنان ما و همچنین شهروندان بسیاری از کشورهای دنیاست. این کلان شهر که قلب اقتصاد ترکیه نیز می باشد . علاوه بر دارا بودن مراکز خرید خوب، به دلیل اینکه پایتخت سه امپراطوری بزرگ تاریخ بوده است. دارای مناطق و اشیای باستانی بیشماری می باشد. که هر کدام بیانگر دوره ای از تاریخ این کشور بوده اند. ولی قیمت بالای برخی از این موزه ها امکان دیدن این آثار زیبا و بعضا منحصر به فرد را از بین برده است. برای از بین بردن این مشکل در این مقاله کارتی تحت عنوان کارت موزه استانبول معرفی می شود. که به شما این امکان را می دهد تا با هزینه ای کم تر، به بازدید این گونه مراکز گردشگری بروید. برای آشنا شدن با این کارت با ما در بهترین سفر همراه باشید. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

ما را محبوب کنید