در حال بارگذاری


اطلاعات گردشگری

انتخاب یک تور مسافرتی خوب

انتخاب یک تور مسافرتی خوب

انسان از ابتدای خلقت خود همواره در حال انتخاب کردن است. گاهی برخی از این انتخاب ها وقتی قرار است که خاطره ی خوبیرا برای خود و دیگران بسازیم بسیار مهم و حساس می شوند. یکی از این انتخاب ها انتخاب یک تور مسافرتی خوب در سفرهایی استکه هیچ گونه آشنایی با آنجا نداریم. با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا با ویژگی های مهمانتخاب یکتور مسافرتی خوب آشنا شویم. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

انواع آژانس مسافرتی

انواع آژانس مسافرتی

امروزه تعداد زیادی آژانس مسافرتی و گردشگری در سطح هر شهری وجود دارد که بدون شک شما هم با تبلیغات انبوه و گسترده آنهادر کوچه و خیابان یا حتی در رسانه های مجازی، به ویژه در ایام تعطیل و فصول مسافرتی سالرو به رو شده اید.شاید برای شما هم مانند خیلی از افراد در نگاه اول، تمامی این آژانس های مسافرتی و گردشگری یکسان باشند، اما لازم است بدانید که آزانس های مسافرتی در نوع ارایه خدمات، تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند و هر کدامتنها در محدوده ی مجوز صادر شده می تواند به ارایه خدمات به شما بپردازد. با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا با انواع آژانس مسافرتی آشنا شویم. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

انواع بلیط هواپیما

انواع بلیط هواپیما

با توجه به رشد تقاضای سفر بوسیله هواپیما نسبت به روش های دیگر مانند قطار ، اتوبوس و ... در این مقاله قصد داریم به تفضیل درباره انواع بلیط های هواپیما و انواع کلاس های پروازی بپردازیم . با بهترین سفر همراه باشید ... . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

انواع سفر

انواع سفر

سازمان جهانی گردشگری(WORLD TOURISM ORGANIZATION) به فرد یا افرادیکه به مکانی غیر از مکان عادی خود سفر می کنند و حداقل یک شب و حداکثر یک سال در آنجا اقامت نموده و هدفشان از مسافرت، گذران اوقات فراغت، تفریح، تجارت، مسائل بهداشتی، شرکت در کنفرانسها، گردش دریایی یا فعالیت های دیگر است مسافر میگوید.حال در اینجا این سوال مطرح می شود که انواع سفر از دیدگاه های مختلف چیست؟با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا با این موضوع بیشتر آشنا شوید. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

انواع سفر و آداب آن در اسلام

انواع سفر و آداب آن در اسلام

حتما شنیده اید که اسلام، دین جامعی است که با برنامه هایی که برای زندگی ارائه می دهد،سعادت و تکامل انسان و جامعهراتضمین می کند. چنین دین کاملی سفر را به عنوان یکی از اتفاقات مهم زندگی نادیده نگرفته و برای آن احکامی دارد.در این مقاله به انواع سفر و احکام و آداب آناز دیدگاه این دین آسمانینگاهی می اندازیم. برای آشنایی با آنها، با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

انواع هتل ها

انواع هتل ها

در جهان هتل های زیادی وجود دارند که به اقسام مختلفی تقسیم می شوند . شاید در خیلی از موارد در هنگام سفر به این اطلاعات نیاز داشته باشیم که بر اساس بودجه و محل اقامت چه نوع مکانی را انتخاب کنیم با ما در بهترین سفرهمراه باشید. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

چطور یک تور خوب انتخاب کنیم؟

چطور یک تور خوب انتخاب کنیم؟

همیشه انتخاب یک تور مسافرتی مناسب می تواند خاطره ای خوب و لذت بخش از یک سفر را برای ما به ارمغان بیاورد در این مقاله سعی داریم به نکاتی که باید در انتخاب یک تور مسافرتی مناسب دقت کنیم نگاهی بیاندازیم . با بهترین سفر همراه باشید... . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

چگونگی دریافت گواهینامه بین المللی

چگونگی دریافت گواهینامه بین المللی

با وجود فراهم شدن مسافرت با هواپیما، قطار و کشتی و پیشرفت خدمات و امکانات آنها، خودروی شخصی هنوز هم جزء محبوب ترین وسایل سفر به شمار می رود. لذت تماشای جاده ها و کشف زیبایی های چشم نواز باز هم بسیاری را به سفرهای جاده ای ترغیب می کند. بسیاری از افراد با وجود فراهم بودن امکان مسافرت با وسایل حمل نقل پیشرفته مانند هواپیما و قطار دوست دارند با ماشین شخصی خودشان به مسافرت بروند. اگر این مسافرت داخل مرزهای کشور باشد با گواهینامه معمولی و یک ماشین ایمن می توان به این امر اقدام نمود. اما آیا گواهینامه صادر شده در کشور در سراسر دنیا معتبر می باشد؟ دقیقا جواب شما درست است خیر این امکان وجود ندارد که با گواهینامه معمولی به مسافرت خارجی رفت. به همین دلیل برای رانندگی در مسیرهای بین المللی احتیاج به گواهینامه بین المللی دارید که پس از طی مراحلی خاص صادر می شود. با ما در بهترین سفر همراه باشید تا با مراحل مختلف صدور گواهینامه بین المللی شوید. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

گردشگری و انواع آن

گردشگری و انواع آن

گردشگری انواع مختلفی دارد و برای درک انواع مختلف آن اول لازم است که خود گردشگری و گردشگرتعریف شود. لازم است کهانواع گردشگری موجود در یک کشور یا حتی یک استان شناسایی شود که بتوان برای آن گردشگرانبرنامه ریزی کرد؛ برای مثال گردشگرانی که قصد آن ها ازسفر دیدار اقوام و دوستان است معمولاً به هتل و حتی رستوران نمی روند. اما از سایر امکانات و تسهیلات ممکن است استفاده می کنند. با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا با انواع مختلف آن آشنا شویم. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

لوازم ضروری هنگام سفر

لوازم ضروری هنگام سفر

شاید در زمان سفر اولین سوالی که ذهن ما را به خود مشغول کند این باشد که در سفر پیش رو چه وسایل ضروری با خود به همراه داشته باشیم که با مشکل نداشتن وسیله مواجه نشویم . با بهترین سفر همراه باشید... . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

همه چیز درباره روش های پرداخت در ترکیه

همه چیز درباره روش های پرداخت در ترکیه

در سال های اخیر ترکیه به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری ایرانیان تبدیل گشته است. خیلی از هموطنان ما نیز برای ادامه تحصیل و یا حتی سرمایه گذاری راهی این همسایه زیبا می شوند. در این میان نکته ای که بیش از هر چیز دیگر حایز اهمیت می باشد، آشنایی با واحد پول این کشور، راه های مختلف پرداخت هزینه های خدمات و یا سرمایه گذاری در این کشور می باشد. در این رابطه حتما سوالات زیادی برایتان پیش خواد آمد، سوالاتی از قبیل این که چه واحد پولی را استفاده کنید بهتر است و کجاها باید مبادلات ارزیتان را انجام دهید و صدها سوال دیگر. با سایت بهترین سفر همراه باشید تا در ادامه این مطلب توضیحات مفیدی در این زمینه را برای شما ارائه کنیم. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

ما را محبوب کنید