در حال بارگذاری


اخبار گردشگری مجازی

اینجا رو میشناسید! تهران قدیم

اینجا رو میشناسید! تهران قدیم

برخی اعتقاد دارند تهران در قدیم حال و هوای بهتری داشته. زیبا تر بوده و اصلا جای ایده آلی برای زندگی بوده است. نظر شما چیست؟ آیا معماری شهر تهران در گذشته به مراتب بهتر از معماری امروزش بوده؟ با ما در سایت بهترین سفر همراه باشد تا باهم سری به تهران قدیم بزنیم. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

باغ گیاه شناسی پامیر، مرتفع ترین باغ جهان

باغ گیاه شناسی پامیر، مرتفع ترین باغ جهان

باغ گیاه شناسی به باغ هایی گفته می شود که تعداد زیادی از گونه های مختلف گیاهی در آن حفظ و نگهداری می شوند در این باغ ها اغلب گیاهانی پرورش داده می شوند که در نقاط مختلف دنیا وجود دارند به همین دلیل در بیشتر باغات گیاه شناسی گیاهان بر اساس آب و هوا و محیطی که در آن رشد می کنند دسته بندی می شوند، مانند گیاهان گرمسیری، گیاهان معتل و یا بر اساس کشوری که در آن بیشتر یافت می شوند کاشته می شوند مانند باغات ژاپنی، باغات هلندی و... در کشور عزیزمان ایران هم نمونه ای از این نوع باغ بهنام باغ گیاه شناسی ملی ایران وجود دارد. با ما دربهترین سفر همراه باشید تا به معرفی مرتفع ترین باغ گیاه شناسی جهان بپردازیم. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

پاییزی به رنگ سرخ در ژاپن

پاییزی به رنگ سرخ در ژاپن

پاییز و میلیون ها رنگش در پارک جنگلی هیتاچی ژاپن انتظار شما را می کشد.با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

ترسناک ترین جاذبه توریستی دنیا در فلیپین

ترسناک ترین جاذبه توریستی دنیا در فلیپین

ترسناک ترین جای دنیا که هرساله تعدادی زیادی از گردشگران عاشق هیجان را به سوی خود می کشد، گورستانی به نام کابایانبا هزاران مومیایی است. این گورستان در فلیپین واقع شده است. با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا به معرفی این جای مخوف پبردازیم. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

جاذبه های طبیعی هفتگانه ایران از دید نشنال جئوگرافی

جاذبه های طبیعی هفتگانه ایران از دید نشنال جئوگرافی

کشور عزیزمان ایران علاوه بر تاریخ کهن و مکان های باستانی دارایطبیعتی بینظیر و جادویی است که توجه تعداد بسیار زیادی از گردشگران را از سراسر جهان به خود جلب کرده. این بار نشریه آنلایننشنال جئوگرافیک به معرفی برخی از زیبایی های طبیعی ایران در مقاله ای با عنوان "زیباترین و بکرترین مناطق ایران "پرداخته است. با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا با 7 جاذبه طبیعی ایران از دید نشنال جئوگرافی آشنا شویم. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

جنهم خونین ژاپنی ها!

جنهم خونین ژاپنی ها!

ایران دارای چشمه های آب گرم بسیاری همچون مرتضی علی یزد ، ماستخور رودبار، آب گرم وننقشهرستان ایجرودو .... می باشد که با دارا بودنخواص درمانی بسیار زیادهر ساله گروه زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را به سمت خود می کشانند. در سایر مناطق جهان نیزچشمه های آب گرم بسیاری بازیبایی منحصر به فرد وجود دارد. با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا با یکی از آنها آشنا شویم. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

درختی که می نوازد!

درختی که می نوازد!

درخت موسیقی یا Music Building نام اثری جالب و دیدنی واقعدر نزدیکی شهرBurnley در شمال غربی انگستان است. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

شهر خدایان مکزیک

شهر خدایان مکزیک

تئوتی هواکان یا شهر خدایانمکانی باستانی در محدود 40 کیلومتریمیکزیکوسیتی پایتخت مکزیک قرار دارد. این مجموعهشامل بزرگترین هرمهای محدوده ی آمریکای لاتین است. به غیر از این سازه های هرمی شکل، این مکان بدلیل اقامتگاه های چند طبقه عظیم واقع در "خیابان مردگان" و نیز نقاشی های دیواری بسیار زیبا و رنگارنگش شهرت خاصی دارد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه تاریخی با ما در بهترین سفر همراه باشید. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

عقابکوه، عقاب شب های کویر!

عقابکوه، عقاب شب های کویر!

از دیدنی ترین کوه های یزد عقابکوه است که بصورت یک کوه نسبتا مرتبع از قله جداشده و شکلی مانند عقاب دارد. با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا به بررسی دلایل تشکیل این کوه بپردازیم. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

قدیمی ترین هتل جهان

قدیمی ترین هتل جهان

قدیمی ترین هتل در دنیا در کدام کشور است و آیا هنوز هم فعالیت می کند یا خیر؟ با ما همراه باشید تا در بهترین سفر به این سوال پاسخ گوییم. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

کاهش زمان سفر به چند دقیقه با  سفینه!

کاهش زمان سفر به چند دقیقه با سفینه!

در آینده ای نه چندان دور سفرهای طولانی در کره زمین 'با سفینه انجام خواهند شد.' سرعت پیشرفت علم و تکنولوژی در دنیای امروز از سرعت نور هم بالاتراست. این جمله مطئنا یکی ازاولین جمله هایی است که به ذهن خوانندگان این خبر خواهد رسید. برای دانستن همه ماجرا با سایت بهترین سفر همراه باشید. . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

کوچه آدامسی آمریکا!

کوچه آدامسی آمریکا!

دور انداختن آدامس و چسباندن آن بر روی در و دیوارهای شهر یکی از نشانه های بی فرهنگی در همه جای دنیا می باشد و حتی در برخی از کشور ها جریمه هایی برای کسانی که آدامس خود را در مکان های عمومی دور می اندازند وجود دارد. با ما در بهترین سفر همراه باشید تا شما را با یکی از عجیب ترین جاذبه ای توریستی که از چسباندن آدامس بر روی دیوار های یک کوچه درست شده آشنا کنیم! . در ادامه با بهترین سفر همراه باشید.

ما را محبوب کنید