در حال بارگذاری


سفرنامه ها

رکوردهای جالب ایران در گینس

رکوردهای جالب ایران در گینس

کتاب رکوردهای جهانی گینس (GUINNESS) مجموعه کاملی از رکوردهای مختلف در تمامی زمینه ها است . این کتاب تنها کتابی است که هیچ وقت کامل نمی‌شود و همواره در حال تغییر است . کشور ایران به عنوان یکی از قدیمی ترین کشورهای دنیا در این کتاب دارای رکوردهای فراوانی است. اگر شما هم دوست دارید بدانید این رکورد ها چیست با ما در بهترین سفر همراه باشید.

زلزله نگار چین باستان

زلزله نگار چین باستان

این لرزه نگار چینی در سال 132 میلادی ابداع شده. از روی میزان آب خارج شده از دهان هر اژدها و میزان پر شدن دهان قورباغه ها میتوانسته تاحدی جهت و شدت زلزله راتخمین بزند.

طولانی ترین خیابان دنیا

طولانی ترین خیابان دنیا

طولانی ترین خیابان دنیا کجاست؟ طول آن چقدر است؟ و نامش چیست؟ با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا با آن آشنا شوید.

مقررات فرودگاهی کشور ترکیه

مقررات فرودگاهی کشور ترکیه

هر کشور در برخورد با اتباع کشورهای خارجی دارای قوانین حاکمیتی منحصر به فردی می باشد. این قوانین شامل مسافرانی که از راه هوایی به آن کشورها سفر می کنند نیز می شود.در این میان برخی از این قوانین وجود دارد که منحصر به مسافران فرودگاهی است. بنابراین به منظور جلوگیری از هرگونه آسیبی بهتر است تاحدودی با قوانین کشور مقصد آشنا شویم. کشور ترکیه یکی از کشورهایی است که هر ساله میزبان خیل عظیم گردشگران خارجی علی الخصوص هموطنان ایرانی ما می باشد. از این جهت در این مقاله سعی شده است که به بررسی قوانین و مقررات پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه های کشور ترکیه پرداخته شود. با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا با آنها آشنا شویم.

ما را محبوب کنید