در حال بارگذاری

دانشگاه سبز نانیانگ

اخبار گردشگری مجازی نوشته شده در چهار شنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ توسط مدیر تبلیغات

دانشگاه نانیانگ با نام کامل دانشگاه تکنولوژی نانیانگ در سنگاپور یکی از خارق العاده ترین دانشگاه های جهان به حساب می آید. کلیه سقف ها، راه ها و دیوارهای این دانشگاه  همگی از فضای سبز پوشیده شده است. با ما در بهترین سفر همراه باشید تا با این دانشگاه زیبا بیشتر آشنا شویم


دانشگاه سبز نانیانگ

نام دانشگاه: تکنولوژیکی نانیانگ

سال تاسیس: ۱۹۹۱

تعداد هیأت علمی: ۳,۳۰۰

تعداد کارکنان: ۲,۵۰۰

تعداد دانشجویان: ۳۳,۵۰۰

مساحت: ۲۰۰ هکتار

کشور: سنگاپور

شهر: سنگاپور

رتبه بین دانشگاه های جهان در سال ۲۰۱۱ میلادی: ۵۸

دانشگاه سبز نانیانگ

نمای شیشه ای این بنا کمک می کند تا علاوه ایجاد فضایی شاعرانه و رمانتیک، مصرف انرژی این ساختمان کاهش یافته و از انرژی عظیم خورشیدی در طول روز استفاده شود . فضایی خلاق گونه را به نمایش بگذارد. نور طبیعی در کل روز از میان شاخ و برگ درختان به داخل می آید. پشت بام منحنی این بنا باعث شده تا آب باران روی آن نمانید بلکه به پایین سرازیر شده و باعث آب رسانی به بخش های چمن می شود و محوطه اطراف را سرسبز نگه می دارد. تمام اطراف این ساختمان و راه های رفت و آمد آن چمن کاری شد است.

دانشگاه سبز نانیانگ

علاوه بر ظاهر و طراحی هوشمندانه، این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های آسیا می باشد. این دانشگاه به خاطر دانشکده بازرگانی خود، که در منطقه دارای بهترین رتبه می باشد، مشهور است.

دانشگاه NTU، در حدود ۲۵.۰۰۰ دانشجو دارد که ۶.۰۰۰ نفر آنها دانشجویان بعد از دوره لیسانس هستند. دانشگاه NTU، طیف وسعی از دوره های لیسانس و بعد از آن را ، ارائه می دهد که منجر به اعطای مدارک لیسانس، فوق لیسانس و دکترای فلسفه و همچنین دیپلم های مختلف می شود.

دانشگاه سبز نانیانگ

آخرین اخبار


عزاداری به سبک بوشهری ها

آداب و رسوم خاص عزاداری در نقاط مختلف کشورمان از جمله جاذبه های فرهنگی آن محل به شمار می آیند که با خلق و خوی ویژه مردم آن مناطق مخلوط است. یکی از انواع عزاداری، مراسم‌ عزاداری منحصر به فرد مردم خون‌گرم استان بوشهر است. چندی است که حادثه دلخراش آتش گرفتن کشتی نفت کش سانچی دل همه هم وطنان در همه جای دنیا را با خود سوزانده است. مراسم عزاداری سنتی بوشهری به یاد قربانیان کشتی سانچی درساحل بوشهربرگزارشد.طبق یک آیین قدیمی بوشهری، مردم پس از هرحادثه دریایی در ساحل گردهم می‌آیند و باسنج ودمام به یاد قربانیان سوگواری می‌کنند. با ما در بهترین سفر همراه باشید تا با این مراسم مذهبی بیشتر آشنا شویم.

چگونگی دریافت گواهینامه بین المللی

با وجود فراهم شدن مسافرت با هواپیما، قطار و کشتی و پیشرفت خدمات و امکانات آنها، خودروی شخصی هنوز هم جزء محبوب ترین وسایل سفر به شمار می رود. لذت تماشای جاده ها و کشف زیبایی های چشم نواز باز هم بسیاری را به سفرهای جاده ای ترغیب می کند. بسیاری از افراد با وجود فراهم بودن امکان مسافرت با وسایل حمل نقل پیشرفته مانند هواپیما و قطار دوست دارند با ماشین شخصی خودشان به مسافرت بروند. اگر این مسافرت داخل مرزهای کشور باشد با گواهینامه معمولی و یک ماشین ایمن می توان به این امر اقدام نمود. اما آیا گواهینامه صادر شده در کشور در سراسر دنیا معتبر می باشد؟ دقیقا جواب شما درست است خیر این امکان وجود ندارد که با گواهینامه معمولی به مسافرت خارجی رفت. به همین دلیل برای رانندگی در مسیرهای بین المللی احتیاج به گواهینامه بین المللی دارید که پس از طی مراحلی خاص صادر می شود. با ما در بهترین سفر همراه باشید تا با مراحل مختلف صدور گواهینامه بین المللی شوید.

رکوردهای جالب ایران در گینس

کتاب رکوردهای جهانی گینس (GUINNESS) مجموعه کاملی از رکوردهای مختلف در تمامی زمینه ها است . این کتاب تنها کتابی است که هیچ وقت کامل نمی‌شود و همواره در حال تغییر است . کشور ایران به عنوان یکی از قدیمی ترین کشورهای دنیا در این کتاب دارای رکوردهای فراوانی است. اگر شما هم دوست دارید بدانید این رکورد ها چیست با ما در بهترین سفر همراه باشید.

تور عشایری برزگر تنها تور عشاری توصیه شده در یونسکو

مرد جوان روستایی که با دستفروشی تنها روزی ٣‌هزار تومان درآمد داشت با اتفاقی شبیه به معجزه و البته هوش و استعداد ذاتی خود، به یکی از کارآفرینان کشور تبدیل شد.او تنها ٣٨‌سال دارد و درآمدزایی چشمگیرش با یک اتفاق معجزه‌آسا استارت خورده است. «عباس برزگر»، زاده و ساکن یک روستای بسیار کوچک به نام بزم شهرستان بوانات در استان فارس است. روستایی که نه‌چندان حاصلخیز است و نه جاذبه خاصی دارد اما با موقعیت‌شناسی درست این جوان روستایی توانسته در کتاب راهنمای گردشگری یونسکو، عنوان شگفت‌انگیزترین تجربه گردشگری ایران را از آن خود کند. با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید.

مقررات فرودگاهی کشور ترکیه

هر کشور در برخورد با اتباع کشورهای خارجی دارای قوانین حاکمیتی منحصر به فردی می باشد. این قوانین شامل مسافرانی که از راه هوایی به آن کشورها سفر می کنند نیز می شود.در این میان برخی از این قوانین وجود دارد که منحصر به مسافران فرودگاهی است. بنابراین به منظور جلوگیری از هرگونه آسیبی بهتر است تاحدودی با قوانین کشور مقصد آشنا شویم. کشور ترکیه یکی از کشورهایی است که هر ساله میزبان خیل عظیم گردشگران خارجی علی الخصوص هموطنان ایرانی ما می باشد. از این جهت در این مقاله سعی شده است که به بررسی قوانین و مقررات پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه های کشور ترکیه پرداخته شود. با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا با آنها آشنا شویم.

خون اژدها

هواره دیدن عجایب مخلوقات جهان ، ذهن آدمی را درگیر این واقعیت میکند که انسان به عنوان جزء کوچکی از جهان هستی چقدر خوش شانس است که می تواند به تماشای سایر مخلوفات خداوند بنشیند. دنیای اسرار آمیز برخی از گیاهان جزء همین دسته می باشد. درخت خون اژدها یکی از این درختان است. با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا با این گیاه زیبا و اسرار آمیز آشنا شویم.

پل مواج هندرسون

یکی از جاذبه های گردشگری و مدرن کشور سنگاپور پلی زیبا و با طراحی عجیب است که به پل مواج هندرسون شهرت یافته است. با ما در بهترین سفر اشنا باشید تا با سفری کوتاه از میان قاب تصویر تماشاگر این پل زیبا باشیم.

10 کشور کهن جهان

تاریخ همواره مقوله بسیار مهمی می باشد. تاریخ هر کشور نشان دهنده هویت و فرهنگ آن کشور است. در این میان کشورهایی بوده اند که در طول تاریخ همواره نامی از آنان بوده است. شاید برای شما هم جالب باشد بدانید کهن ترین کشورهای دنیا کدامند؟ با ما در سایت بهترین سفر همراه باشید تا نام 10 کشور کهن دنیا را بفهمید.

زیبا ترین راه آبی جهان

پیشرفت تکنولوژی گاهی اوقات باعث ایجاد مناظر زیبا و منحصر بفردی می شود. یکی از این مناظر، به واسطه ساخت راه زیر آبی انگلستان به فرانسه ایجاد گردیده است. با ما در بهترین سفر همراه باشید تا با این جاذبه دیدنی میان دو کشور انگلستان و فرانسه آشنا شویم.

سفری به ناکجاآباد از روی پل

شاید برای شما هم پیش بیاید که دلتان بخواهد جایی بروید اما نمی دانید کجا. فقط میخواهید جایی به آرامش برسید. در این میان در کشور نروژ مسیری یا پهتر بگم پلی وجود دارد که نیمه کاره است و مقصدی نداره. هرچند اکثر ادم ها با دیدن این صحنه به جای احساس آرامش از ترس فریاد میزنند. با ما در بهترین سفر همراه باشید تا با این جاذبه هیجان انگیز کشور نروژ آشنا شویم.

نظرات کاربران

ما را محبوب کنید